.

.

.

לעבור את הטסט!

חופש ממתחים ולחצים
שחרור מחרדות ופחדים
חיזוק הביטחון העצמי
שיפור תפקודי למידה
שכלול התקשורת והיחסים
שינוי הרגלי אכילה
שינוי הרגלי אכילה
הקודם
הבא

לא עברתם טסט שלישי? רביעי? שישי?

לא בטוח שאתם צריכים לעשות עוד ועוד שיעורי נהיגה!

טיפול רגשי ממוקד, ייחודי וקצר מועד לשחרור מחרדת נהיגה וטסטים יעזור לכם להשתחרר ולהירגע בזמן מבחן הנהיגה, ולקבל את הרישיון המיוחל.

  • שרון נוהגת מצוין בשיעורי נהיגה, אבל בטסט הכול משתבש בגלל הלחץ
  • שני נכשלה בטסט החמישי, והביטחון שלה רק הולך ויורד
  • אוהד חושב שזה כבר לא יקרה ולעולם לא יהיה לו רישיון
  • לאנה יש רישיון אבל היא מפחדת לנהוג.

לא מצליחים לעבור את הטסט? מתמודדים עם חרדת נהיגה?

אתם לא לבד!

חרדת נהיגה וטסטים היא תופעה רווחת. הרבה בני נוער ובוגרים מתמודדים עם התופעה.

בדיוק כמו חרדת מבחנים, כך גם חרדה לקראת הטסט ובמהלכו יכולה לגרום לתופעות כמו מתח ולחץ גובר, בלבול, חוסר ריכוז ואפילו הזעה, דופק מוגבר ורעד. התוצאה ידועה מראש – "שוב נכשלתי בטסט". ועם כל כישלון רמת החרדה עולה והאמון ביכולת להצליח בטסט יורד.

אפשר לטפל בתופעה!

בעזרת טיפול רגשי ממוקד וקצר מועד לשחרור מחרדת נהיגה וטסטים, תוכלו להגיע לטסט רגועים ומצוידים בכלים רגשיים שיעזרו לכם לנהוג בריכוז, ולעבור את מבחן בהצלחה!

מי אני? 

שמחה להכיר, שמי זיו שערי – מפתחת שיטת עדימה, מנחה ומטפלת רגשית בגישה הוליסטית, בעלת למעלה מ-28 שנות ניסיון טיפולי עשיר בליווי מטופלים בתהליכי שינוי, ריפוי, ושיפור תפקודי למידה. 

אני משלבת בעבודתי הרבה שיטות טיפול שהוכחו כיעילות לשחרור מחרדה, שאותן אני מתאימה באופן מדויק עבור כל מטופל – NLP,EMDR, EFT, CBT, TAT, התמקדות ודמיון מודרך.

במהלך השנים שאני מטפלת, עזרתי לילדים ובוגרים רבים להשתחרר מחרדות, פחדים, טראומות ומועקות. עזרתי להחזיר לחייהם את הרוגע, השלווה, הביטחון ושמחת החיים שלהם.

יש לי ניסיון מקצועי רב וכלים ממשיים לעזור לצעירים לצמוח ולהצליח.

אשמח לעזור גם לכם להישתחרר מהלחצים והחרדות ולעבור בהצלחה את מבחן הנהיגה!

מוזמנים לדבר אתי. שיחת טלפון לייעוץ ראשוני ללא תשלום.

איך הטיפול עובד?

בתוכנית ייחודית של 4 מפגשים ממוקדים המתקיימים אונליין או בקליניקה, נבין ביחד את מנגנון הפחד שמפעיל את החרדה שלכם; נטפל בפחד מכישלון; ניישם שיטות טיפול מעולות לשחרור החרדה כך שתוכלו לגשת לטסט ברוגע וריכוז ולעבור אותו.

הטיפול כולל טכנולוגיה מיוחדת המשלבת אימון מוחי בעזרת גלי אלפא לשחרור מחרדה ואיזון בין אונות המוח. השיטה מאפשרת רוגע, ריכוז ושינוי ביתר קלות.

בנוסף תקבלו הקלטה של מסרים תת הכרתיים המשפיעים לטובה על תת-המודע ועוזרים לחזק את הביטחון והאמון הפנימי ביכולת שלכם להצליח ולעבור את הטסט. בהאזנה יום יומית להקלטה השקטה, אתם מחזקים את דפוסי ההצלחה בתת המודע שלכם. (עוד על מסרים תת הכרתיים)

אז במקום לשלם שוב ושוב על הטסטים היקרים אתם פשוט תשקיעו בעצמכם ותעברו את הטסט!

מה תקבלו בטיפול?:

  • 4 מפגשים אונליין או בקליניקה- טיפול רגשי משולב לשחרור החרדה
  • אימון מחשבתי לפיתוח גישה חיובית
  • אימון מוחי בעזרת גלי אלפא לשחרור מחרדה
  • הקניית כלים מעשיים לשמירה על שלווה ושחרור מסטרס במהלך הנהיגה והטסט
  • העצמה וחיזוק הביטחון העצמי
  • מסרים תת-הכרתיים להקשבה בבית ליצירת שינוי בקלות דרך תת-המודע


עוד על מסרים תת הכרתיים

טיפולים נוספים:

שחרור מחרדת מבחנים

להשתחרר מחרדה חברתית ופחד קהל

להתגבר על התקפי חרדה

הנה כמה עדויות וסיפורי דרך מרגשים:

אחרי שנכשלתי בטסט החמישי שלי, הבנתי שאני צריך עזרה. אימא שלי הציעה שאפגש עם זיו. להפתעתי ממש אהבתי את המפגשים. זיו מקצועית, משתמשת בהרבה שיטות לשחרור הלחץ והחרדה שקשורים לטסט. היא גם הקליטה לי מסרים תת הכרתיים עם מוזיקה שהקשבתי להם בכל הזדמנות אפשרית. אחרי שישה מפגשים ניגשתי לטסט ועברתי! זיו את קוסמת! תודה
דורי
כרמיאל
תמיד סבלתי מחרדת מבחנים. כשהתחלתי ללמוד נהיגה, חשבתי שהפעם זה יהיה אחרת. לצערי החרדה אפילו התגברה. טסט ועוד טסט...הרגשתי שאני נהייה עוד יותר לחוץ. הגעתי לזיו ותוך כמה פגישות החרדה ירדה. גם ידעתי בדיוק מה לעשות כשאני נלחץ. נגשתי לטסט ועברתי! ממליץ בחום על הטיפול של זיו, בזכות הטיפול שלה היום יש לי רישיון נהיגה!
יואל
נהריה
 זיו עזרה לי להתגבר על חרדת הנהיגה. אחרי תאונה קשה לא הצלחתי לחזור לנהוג, היו לי חרדות קשות כשניסיתי להגה. פחדתי מאוד. למזלי הגעתי לזיו המקסימה. היא קשובה, עדינה ומשתמשת בהרבה שיטות לשחרור החרדה. היום תודה לאל אני מסוגלת לנהוג לבד גם למרחקים. מודה לך מכל הלב על העזרה שלך וממליצה עלייך בחום.
שלי
רעננה
בן שלנו נכשל ב 6 טסטים והיה מאוד מתוסכל. כמה ימים לפני הטסט הוא היה עצבני ולחוץ. הוא לקח את הכישלונות ממש קשה. שמעתי על הטיפול של זיו מחברה ואני ממש שמחה שהגענו אליה. תוך 4 מפגשים הגישה של בן השתנתה, הוא נרגע ובאופן כללי נהיה יותר שמח וחיובי. כמובן עבר את הטסט! תודה לך זיו על העזרה.
סילבי
חדרה
הגעתי לזיו כי לא הצלחתי לעבור את הטסט. היו לי 7 ניסיונות כושלים. הרגשתי שהורים שלי ממשיכים סתם לזרוק כסף על שיעורי נהיגה וטסטים. מזל שהקשבתי לאמא שלי והתחלתי טיפול אצל זיו. תוך זמן קצר ניגשתי לטסט ועברתי! אני ממליץ ומספר על השיטה של זיו לכל החברים שלי .
דניאל
נתניה
  זיו האלופה, הצלת אותי! הגעתי למצב שאני מתביישת לספר לחברות שלי על כמות הטסטים שעשיתי. היום בזכות הטיפול שלך יש לי רישיון נהיגה! את סופר מקצועית, נעימה ומבינה. חבל שלא פגשתי אותך קודם.
שרון
אשדוד

אתם מוזמנים להתקשר אלי לשיחת ייעוץ ללא תשלום

ניתן גם להשאיר פרטים ואחזור אליכם בהקדם

052-321-4792